Yüz gençleştirme uygulaması ile ilgileniyorsanız, öncelikle, uzman bir hekim ile bir görüşme ayarlayabilirsiniz.

Uygulama yaptırmak istediğiniz belirli bir bölgeyle ilgili net bir düşünceniz varsa veya sadece biraz daha bilgi edinmek isterseniz, hekiminiz seçeneklerinizi anlatarak, size özel bir uygulama planı oluşturabilir.

Hedeflerinizi ortaya koymanıza ve uygulama yaptırmak istediğiniz bölgeleri belirlemenize yardımcı olmak, kendinizi daha iyi ifade etmek için öncelikle kendinizi ve gerçekten ne istediğinizi keşfetmeniz önemli. Bu amaçla sizin için hazırladığımız profil oluşturma uygulamasını kullanabilirsiniz.

Her randevu 30 dakika ile 1 saat arasında sürebilir. Bazı uygulamalarda bir anestezi maddesi bulunur ve bu madde, uygulama sırasında hissedebileceğiniz rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olabilir.

Sonuçlar uygulamadan kısa süre sonra görülebilir. Uygulama yapılan bölgelerin çevresinde biraz kızarıklık veya şişlik olabilir. Yapılan uygulamaya bağlı olarak günün geri kalanına her zamanki gibi devam edebilirsiniz.

Hekim ile yapacağınız görüşmede aşağıdaki soruları sormanız sizin için faydalı olacaktır.

Kontrol edin: Bana eğitim ve deneyiminizden bahseder misiniz?

Size sadece, deneyimlerini özgüvenle anlatabilecek, eğitimli ve kalifiye bir uzman uygulama yapmalıdır.

Görün: Uygulamalarınızdan örnekler görebilir miyim?

Hekiminizin uygulama yaptığı kişilerin fotoğraflarını görmeyi istediğinizi söyleyin. Ayrıca, benzer görünüme ulaşmalarına yardımcı olduğu kişilerin fotoğraflarını da görmeyi istediğinizi söyleyin.

Öğrenin:Hangi ürünü kullanıyorsunuz?

Hekiminize hangi ürünü kullandığını ve neden o ürünü kullandığını sorun. Cildinize sadece, güvenilir bir üreticinin geliştirdiği onaylı yüz dolguları uygulanmalıdır.

Anlayın: İstediğim görünüme ulaşmak için ne gibi bir uygulama yaptırmalıyım? Uygulama planımı açıklayabilir misiniz?

Hekiminiz sizi yanıtlarken, istediğiniz görünümün duygusal yönünü düşünmelidir (yani, belirli "çizgilere" odaklanmak yerine, istediğiniz "görünümü" düşünerek yanıt vermelidir). İyi bir hekim, istediğiniz görünümün mümkün olup olmadığını size söyleyecektir ve bir uygulama planı önerecektir.Bu plana, her şeyin önceden belli olması için, maliyetler de dahil olmalıdır.